Mi 8 SE İncelemesi

Mobil Yazılım

Bugün kendiminde kullanıcısı olduğum Xiaomi Mi 8 Se’yi inceliyeceğiz.Bizlere neler sunuyor fiyatı nedir ? Hadi gelin birlikte güzel bir yazıya başlıyalım.

Mi 8 ile beraber piyasaya sürülen Mi 8 Se  Mi 8’in bir alt segment cihazi olarak piyasaya sunuldu.İşlemci olarak Snapdragon 710’u kullanıyor ve bu işlemci bir telefonda ilk kez Mİ 8 Se ile kullanılmaya başlandı.Snapdrago 710, sekiz çekirdeğe sahip bir yapıda enerji verimliliği ve performansı aynı anda sunmayı hedefiliyorTelefon grafik birimi olarak ise Adreno 616 grafik birimini kullanıyor.Mi 8 Se cihazında, 4 Gb ve 6 Gb Ram seçenekleri sunmakla beraber , 64 Gb,128 Gb ve 256 Gb’lık hafıza seçenekleriyle piyasada mevcut.

Birazda telefonu dış kısmını inceleyecek olursak  çentikli bir  ekran tasarıma sahip ve çentikli alanda bulunan kamerası tamı tamına 20 Megapiksel.Telefonun boyutu 5.88 inç çözünürlüğü ise 2240 x 1080 seviyesinde.

Cihazin arka tarafında 2 adet 12 ve 5  Megapiksel olmak üzere iki kamera mevcut.Herkesin telefonunda görmek istediği Portre modu mevcut.

Xiaomi Mi 8 Se batarya gücü ve verimliliği açısından da oldukça iyi.3120 mAh’lik bir bataryaya sahip.

Mi 8 Se’nin fiyatına gelecek olursak heryerde fiyatı değişmekle beraber yurt içinde satışa sunulan Türkiye garantili cihaz fiyatları ortalama 2300 ila 3000 lira civarında değişliklik göstermektedir.

Mi 8 SE İncelemesi” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir